Denní svíceni AHD s D+ Kit

 

Denní svíceni AHD s D+ Kit

Modul denního svícení AHD s D+

 

Systém denního svícení AHD (Automatic Halogen Daylight) je způsob využití originálního osazení světlometů pro denní svícení. Modul AHD ve velikosti menší než krabička cigaret, umožňuje svítit jen hlavníma světlometama a to bez zadních lamp a podsvícení přístrojové desky včetně celého interiéru a to vše dle předpisů o denním svícení! Tím vzniká průměrná úspora 10.8A, jedná se pouze o výkonovou úsporu, která nijak fyzicky neovlivní spotřebu, ovšem kladně ovlivní životnost alternátoru, včetně žárovek.

Modul AHD KIT slouží pro snížení svítivosti dálkových žárovek použitých jako denní světla dle vzoru BMW X3, Golf 6, ... Svítivost žárovek modul AHD KIT reguluje metodou, která pochází z dlouhodobého zkoumání vlivu na životnost žárovky. Modul AHD KIT kladně zvyšuje životnost žárovek i dílčích elektronických komponentů ve Vašem voze. Před zakoupením modulu AHD KIT doporučujeme nastudovat přiložený návod!

Modul AHD KIT D+ obsahuje navíc detektor dobíjejícího napětí. Pokud napětí na baterii přesáhne prahovou hodnotu napětí 13,7V, dojde po startovací prodlevě ke spuštění AHD. Pokud napětí klesne pod 13,5V, bude funkce AHD vypnuta. Před zakoupení tohoto typu AHD doporučujeme proměřit prahové úrovně dobíjení na Vašem voze. Funkce je univerzální, měla by fungovat na všech vozech s funkční dobíjející soustavou.

POZOR! AHD s D+ nemusí být vždy 100% funkční na každém voze. Funkce záleží nabíjejícím procesu, který může být odlišný. Zvažte tuto možnost, funkce D+ nelze reklamovat. Modul AHD s D+ proto diponuje ještě nouzovým připojením informačního napětí z klíčku!

 

Diskuze na tuto problematiku + Vaše videa:

Odkaz na fora: Odkaz na Vaše videa:
* Volvo forum Hyundai i30
* Svedske tanky VW Golf
* Subaru forum  
* Hyundai club  
* Transporter club  
* VW Club  
* TDI Tuning  
* Toyota club  
   
   
   
   


TECHNICKÉ PARAMETRY:

Napájecí napětí:   11-16Vdc
Klidový proud:   3mA
Provozní teplota modulu:   30-45°C
Režim učení:   Ano
D+ detektor:   Ano

 

 

Naše cena: 1 860,-
Dostupnost: Vyrábí se po objednání

Kontakt

Pondělí - Pátek:
od 8.00 - 17.00

tel: +420 777 875 098
email: cybertronic@email.cz

© 2012 Cybertronic-labs.cz | Vyrobili: Prezentuji.cz - tvorba webových stránek