Proč se registrovat?

 

Pro nákup výrobků společnosti CYBERTRONIC Unlimited není registrace v elektronickém obchodě nutná, je pouze doporučením. Registrace Vám zajistí pohodlný nákup zboží a možnost vyžádání slevy, která se bude vztahovat pouze na Váš účet. Slevu je možné žádat pouze pro stálé zákazníky, nebo dealery společnosti CYBERTRONIC Unlimited. Procentuální sleva není generována automaticky, ale je stanovena našim finančním oddělením na základě doporučení company managera.

Dále Vám registrace v našem elektronickém obchodě přináší neustálý dohled nad svým objednaným zbožím, kde při přihlášení do systému společnosti CYBERTRONIC Unlimited okamžitě vidíte stav Vaší objednávky. Tento fakt považujeme celkem za důležitý, neboť jsem společnost zabývající se zakázkovým vývojem elektroniky. Veškeré zde objednané zboží se většinou v okamžiku potvrzení objednávky začíná vyrábět v našem vývojovém a výrobním středisku.

Objednání zboží v našem elektronickém obchodě je závazné. Jakmile přejde objednávka do stavu výroby, je proces nevratný. Pro zrušení je požadován storno poplatek. V případě nevyzvednutí zásilky bude požadována 40ti % finanční odškodnění z celkové částky (viz. obchodní podmínky). Pokud nebude finanční odškodnění zaplaceno ani po vyzvání našim pracovníkem, předáváme dluh vymáhací společnosti dle platných zákonů v ČR! Objednávku je možné bezpečně stornovat do okamžiku, než výrobek přejde do fáze výroby. Na tuhle skutečnost budete zřetelně informování v sekci OBJEDNÁVKY pri zalogování do systému CYBERTRONIC Unlimited.

Registrace přináší férové podmínky pro každého zákazníka  s možností příjmu novinek prostřednictvím Vašeho emailu, který uvedete v registračním formuláři.

 

Kontakty pro zrušení objednávky:

Tel.: +420 777875098
Email: info@cybertronic-labs.cz

 

 

Výhody registrace:

  • Pohodlný nákup
  • Neustálý dohled nad stavem objednávky
  • Možnost příjmu novinek
  • Možnost vyžádání slevy na všechny uvedené výrobky
  • Bezplatný pozáruční servis u vybraných výrobků
  • Informace o dostupnosti nového firmware
  • Možnost dárkového zboží
  • Férové jednání

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Pondělí - Pátek:
od 8.00 - 17.00

tel: +420 777 875 098
email: cybertronic@email.cz

© 2012 Cybertronic-labs.cz | Vyrobili: Prezentuji.cz - tvorba webových stránek