O nás

Jsme developerská společnost CYBERTRONIC Unlimited zabývající se zakázkovým vývojem a výrobou elektronických komponentů, stavebnic s dlouholetou tradicí v ČR. Hlavní náplní naší práce je vývoj a výzkum v oblasti elektrotechniky, robotiky, bioniky. Vedlejší náplní naší práce je zakázková výroba elektroniky na základě Vašich představ a dodávka systému formou stavebnice. Vaše přání je naše výzva!

Společnost CYBERTRONIC Unlimited byla založena zakladatelem v roce 2001 pod neoficiálním názvem Elektronik, tehdy studentem SPŠE Brno, jménem LETOCHA René. Tehdy jsme se zabývali zabezpečovací technikou, instalací kamerových systémů, výrobou a programováním elektronických komponentů na přání drobných firem. Nadšení jednoho mladého studenta přerostlo v pracovní vášeň, která dala základy dnešní společnosti CYBERTRONIC Unlimited a následně pak i CYBERTRONIC Robotics s.r.o.

V roce 2005 byla společnost s neoficiálním názvem Elektronik přejmenována na společnost s neoficiálním názvem Cybertronic. V tomto období jsme měli dostatek zkušenností a odvahy pustit se do větších projektů. Rozšířily se i naše možnosti a prohloubily vědomosti, které byly teoreticky podloženy vědomostmi z vysoké školy VUT Brno.

V roce 2010 byla společnost s neoficiálním názvem Cybertronic přejmenována na společnost s oficiálním názvem LETOCHA René, CYBERTRONIC Unlimited zabývající se zakázkovým návrhem elektroniky, robotiky a bioniky s dodávkou systémů formou stavebnic. Společnost se svým rozsahem a rozmanitostí dělí na divize a subdivize. Zde se zabýváme maloprodejem, čili kusovou výrobou spíše v nižších finančních částkách. Větší projekty si přebírá naše dceřinná firma CYBERTRONIC Robotics s.r.o., kde jsme plátci DPH.

 

Dělení společnosti CYBERTRONIC Unlimited:

  • CAI Cybertronic Automotive Industry - je subdivize společnosti CYBERTRONIC Unlimited zabývající se zakázkovým návrhem elektronických komponentů pro automobilový průmysl.

 

  • CEI Cybertronic Engeneering Industry - je subdivize společnosti CYBERTRONIC Unlimited zabývající se zakázkovým návrhem elektronických komponentů pro strojírenský průmysl. Zabýváme se především zakázkovým návrhem počítačově ovládaných obráběcích strojů i drobnou strojírenskou výrobu pro robotiku. Tuto část z velké části přebírá dceřinná firma CYBERTRONIC Robotics s.r.o.

 

  • CBI Cybertronic Building Industry - je subdivize společnosti CYBERTRONIC Unlimited zabývající se zakázkovým návrhem elektronických komponentů pro domácnost. Zabýváme se inteligentní automatizací, návrhem zabezpečovacích systémů vlastní výroby a především se specializujeme na výzkum v poli alternativních zdrojů energie s možností využití metodou reverzního engeneerství.

 

  • CDI Cybertronic Different Industry - je subdivize společnosti CYBERTRONIC Unlimited zabývající se zakázkovým návrhem elektronických komponentů, které nespadají svou funkcí do žádné existující subdivize.

 

 

 

 

 

Kontakt

Pondělí - Pátek:
od 8.00 - 17.00

tel: +420 777 875 098
email: cybertronic@email.cz

© 2012 Cybertronic-labs.cz | Vyrobili: Prezentuji.cz - tvorba webových stránek