Denní světla Audi S6 STANDARD Kit

 

Denní světla Audi S6 STANDARD Kit

Řídící jednotka pro denní světla Audi S6

Led denní světla z Audi S6 s číslem dílu (4F0 941 067 A) a (4F0 941 068 A) pasují téměř do všech aut a každý zdatnější kutil si je dokáže nainstalovat sám. Světla mají charakteristické zakřivení, které je velmi podobné u ostatních automobilů a tím se celá montáž značně ulehčí. Jediný problém by pro Vás mohl být nedostatek místa za nárazníkem, kde může být umístněn chladič, či snad nádržka ostřikovače! Na obrázku je LED denní světlo vyfoceno na 1cm rastru pro snadnější představu o velikosti. Přibližná velikost (š:49cm)x(v:6cm)x(d:14cm)

Vzhledem k tomu, že tyto denní světla jsou primárně určeny pro Audi, kde o provoz se stará komfortní systém vozu, je nutné použít vhodnou náhradu. Cena u Audi za tuhle vymoženost je neskutečná, pohybuje se v řádech tisíců. Proto jsme na základě poptávky navrhli ěkolik variant řídících jednotek pro uvedené LED denní světla. Řídící jednotka je nutná pro provoz originálních LED denních světel z Audi S6. Uvedená světa mají homologace jako denní, tak i poziční (parkovací) světla. Ovšem není nutné, zůstat u uvedených řídících modulů, dle Vašeho přání vyrobíme jakýkoliv řídící systém. Obyčejná LED denní světla jsou s uvedenými nesrovnatelná!

Funkce jednotky STANDARD

Tento model bychom zařadili mezi ty nejjednodušší jak po stránce zapojení do jakéhokoliv vozu, tak i po stránce ovládání. Funkce spočívá v neustálé kontrole proudu a napětí. Pokud nastane zážeh motoru, řídící jednotka zaznamená patřičný signál na jednom ze svých vstupů a rozsvítí obě denní světla s maximálním svitem pro denní provoz. Ovšem pokud dojde k zapnutí světel automobilu, řídící jednotka opět zaznamená změnu a na tento podmět zareaguje ztlumením LED denních světel zhruba na 10 - 15%. Nyní se uplatní druhá homologace LED denních světel a to jako světla poziční. Proto není nutné, aby se světla úplně vypínala, jak říká vyhláška. Po vypnutí motoru se denní světla automaticky vypnou. Zakázkově je možné rozšířit jednotku i o CAN BUS sběrnici za příplatek + 700 Kč

Naše cena: 990,-
Dostupnost: Skladem

Kontakt

Pondělí - Pátek:
od 8.00 - 17.00

tel: +420 777 875 098
email: cybertronic@email.cz

© 2012 Cybertronic-labs.cz | Vyrobili: Prezentuji.cz - tvorba webových stránek