Turniket MODEL CT-2.4 Kit, nerez

 

Turniket MODEL CT-2.4 Kit, nerez

Turniket CT-2.4, nerez

Turnikety CT-2.4 jsou výhradně z produkce CYBERTRONIC Unlimited. Modelová řada CT-2.4 se vyrábí z pevné oceli s galvanickou povrchovou úpravou s kombinací nerezu.  Turnikety CT-2.4 jsou určeny do náročných vlhkých prostředí. Turnikety jsou plně elektronické s individuální úpravou SW, s možností obousměrným průchodem. Kapacita průchodu je ovlivněna procházející osobou, průměrná rychlost průchodu 45 průchodů / minutu. Turniket je plně ovládán elektronicky s možnosti připojení celé řady periférii (čtečky karet, dálkové ovládání, kamery, biometrické snímače otisku prstů, autonomní vrátní, ...). Turniket modelové řady CT-2.4 je obzvláště tuhé konstrukce předchytané pro instalaci čtečky RFID karty, čárových kódů, ... Instalace čtečky není podmínkou.

Turnikety se vyrábí na zakázku při potvrzení objednávky, je tedy možné vyslovit přání o tvaru a velikosti. Cena se obvykle nemění. Přiložené obrázky mohou být jen ilustrační. Všechny turnikety od společnosti CYBERTRONIC Unlimited jsou vybaveny bezpečným průchodem při výpadku elektrické energie, bez použití baterie! Turniket se může odblokovat manuálně, nebo automaticky při výpadku elektrické energie. Samozřejmostí je možnost odblokování jen odchozích směrů! Cena turniketu je příznivá, neboť se jedná výhradně o český výrobek. Všechny komponenty včetně elektroniky si vyrábíme!

Turnikety modelové řady CT-2.4 mohou být vyrobeny jako stojanové, nebo nástěnné! Vnitřní mechanika turniketů modelových řad CT-2.4 je vyrobená z masivní oceli, plně v ložiskách. Pohon turniketu zajišťuje bez údržbový impulsní motor. Důmyslná konstrukce a tuhost turniketu umožňuje použití i v náročných podmínkách.

Turnikety modelové řady CT-2.4 jsou napájeny bezpečným malým napětím 12-16V z přiloženého zdroje, který se instaluje mimo dosah osob. Při potvrzení objednávky Vás bude v nejbližším možném termínu kontaktovat náš pracovník pro detailní informace spojené s výrobou turniketů řady CT-2.4. Tato řada je vyrobena z nerez oceli, dle přiloženého ilustračního obrázku. Ceny jsou příznivé z důvodů vlastní výroby všech komponentů! Jedná se výhradně o český výrobek.

 

Volitelné doplňky:

  • integrovaná RFID čtečka karet (+2700Kč)

 

Technické parametry:

Napájecí napětí:
12-15V/6A max
Klidový napájecí proud: 0,02A max
Délka ramene:
55 cm
Průchodnost 0-46/min
Možnost programování: Ano
Zvýšená odolnost: Ano

 

 

Naše cena: 44 900,-
Dostupnost: Na objednání do 15 dní

Kontakt

Pondělí - Pátek:
od 8.00 - 17.00

tel: +420 777 875 098
email: cybertronic@email.cz

© 2012 Cybertronic-labs.cz | Vyrobili: Prezentuji.cz - tvorba webových stránek