Mincovní sprchový automat pro 6 sprch AS6 Kit

 

Mincovní sprchový automat pro 6 sprch AS6 Kit

Mincovní sprchový automat pro 6 sprch

Automatický sprchový automat AS (Automatic Shower) pro redukci výdajů za provoz sprch v rekreačních i jiných centrech. Sprchový automat je vybaven důmyslným programovým vybavením usnadňující servis a údržbu. Sprchový automat je napájen bezpečným malým napětím 12V. Sprchový automat je vyroben z oceli a lakován v základních barvách (černá, modrá, zelená). Barvu je možné volit na přání v poznámce při objednávce zboží. Součástí dodávky je sprchový automat a zdroj. Elektromagnetické ventily je nutno dokoupit zvlášť.

K automatu existuje celá řada rozšiřovacích modulů komunikujících po sériovém rozhraní RS485, které zakoupíte rovněž u nás.

Při objednávce sprchového automatu Vás v nejbližší době kontaktuje náš pracovník pro přesné nastavení sprchového automatu (tarif, možnost ovládání světel, možnost ovládání dveří, příchodový a odchodový čas, mince, ...). Většina přání je prováděna ZDARMA!

Funkce sprchového automatu:

Sprchové automaty od společnosti CYBERTRONIC Unlimited jsou vybaveny velkým LCD displejem pro snadnější navigaci zákazníků. Po vhození mince do sprchového automatu, sprchový automat okamžitě vypíše dobu sprchování na LCD. Nyní je možné vhodit další minci, nebo potvrdit volbu tlačítkem. Sprchový automat čeká 20s na přípravu zákazníka a poté aktivuje vodu na předplacenou dobu. Po uplynutí sprchového času automat vodu deaktivuje a ještě čeká 60s na odbavení zákazníka ve sprše.

Součástí sprchového automatu je i integrovaný SERVISNÍ REŽIM určený pro pohodlné mytí sprch, výběr mincí a kontrolu počtu mincí na nenulovatelném počítadle mincí.

Naše cena: 20 900,-
Dostupnost: Na objednání do 30 dní

Kontakt

Pondělí - Pátek:
od 8.00 - 17.00

tel: +420 777 875 098
email: cybertronic@email.cz

© 2012 Cybertronic-labs.cz | Vyrobili: Prezentuji.cz - tvorba webových stránek