Denní svícení AHD s US režimem

 

Denní svícení AHD s US režimem

Modul denního svícení AHD s US režimem

 

 

Systém denního svícení AHD (Automatic Halogen Daylight) je způsob využití originálního osazení světlometů pro denní svícení. Modul AHD ve velikosti menší než krabička cigaret, umožňuje svítit jen hlavníma světlometama a to bez zadních lamp a podsvícení přístrojové desky včetně celého interiéru a to vše dle předpisů o denním svícení! Tím vzniká průměrná úspora 10.8A, jedná se pouze o výkonovou úsporu, která nijak fyzicky neovlivní spotřebu, ovšem kladně ovlivní životnost alternátoru, včetně žárovek.

Modul AHD KIT slouží pro snížení svítivosti dálkových žárovek použitých jako denní světla dle vzoru BMW X3, Golf 6, ... Svítivost žárovek modul AHD KIT reguluje metodou, která pochází z dlouhodobého zkoumání vlivu na životnost žárovky. Modul AHD KIT kladně zvyšuje životnost žárovek i dílčích elektronických komponentů ve Vašem voze. Před zakoupením modulu AHD KIT doporučujeme nastudovat přiložený návod!

Modul AHD byl doplněný o populární americké svícení U.S. režim. Funkce zde je naprogramovaná tak, že po nastartování cca po 8mi sekundách se spustí denní svícení a po 10s od nastartování US režim, kde pouze přední blikače budou svítit cca na 10-15%. Při režimu směrového blikání dojde k pohasnutí US svícení na cca 3% tak aby směrové blikání bylo možné dobře rozlišit a režim US neovlivňoval pravou funkci směrového blikače. Svit US se opět vrátí po cca 3s kdy není aktivní směrový blikač. 

 

Diskuze na tuto problematiku + Vaše videa:

Odkaz na fora: Odkaz na Vaše videa:
* Volvo forum Hyundai i30
* Svedske tanky VW Golf
* Subaru forum  
* Hyundai club  
* Transporter club  
* VW Club  
* TDI Tuning  
* Toyota club  
   
   
   
   


TECHNICKÉ PARAMETRY:

Napájecí napětí:   11-16Vdc
Klidový proud:   3mA
Provozní teplota modulu:   30-45°C
Režim učení:   Ne
Komfortní funkce:   Ano

 

 

 

 

Naše cena: 2 490,-
Dostupnost: Vyrábí se po objednání

Kontakt

Pondělí - Pátek:
od 8.00 - 17.00

tel: +420 777 875 098
email: cybertronic@email.cz

© 2012 Cybertronic-labs.cz | Vyrobili: Prezentuji.cz - tvorba webových stránek