Corner Light Kit

 

Corner Light Kit

CLM Corner Light Module

Modul CLM (Corner Light Module) pochází z divize CAI společnosti CYBERTRONIC Unlimited. Jde o komfortní řídící jednotku předních mlhových světel s funkcí přísvitu za roh. Tato funkce je známá především z vozů automobilky Škoda. Řídící jednotka CLM poměrně plnohodnotně nahrazuje originální funkci.

Modul CLM ovládá přední halogenové mlhové světla v závislosti na aktivovaném směrovém blikači s možností detekce drobného natočení volantu. Funkce Corne Light je aktivní pouze pokud jsou aktivní světla. Dále CLM disponuje vstupem pro připojení napětí ze zpětného světla, pro vyřazení funkce při couvání. Aktivace i deaktivace mlhových světel probíhá jako u originální funkce Corner light, tedy pozvolna. Aktivace mlhových světel je pozvolné až do maxima. Deaktivace je opět pozvalná až do vypnutí.

Modul CLM umožňuje připojení cenzoru natočení volantu, který se instaluje na hřídel řízení. Použití modulu CLM se senzorem natočení volantu zajišťuje plnohodnotnou funkci, která je aktivní pouze při aktivních parkovacích světlech, nezařazené zpáteční rychlosti, aktivním směrovém blikači příslušné strany za současného natočení volantu mimo střední polohu. Senzor natočení volantu je nutné dokoupit zvlášť, neboť se nejedná o povinnou výbavu! Modul CLM funguje i bez senzoru natočení volantu, ale pouze na základě směrových blikačů. Natočení volantu je detekované na základě zrychlení ve zvolených osách, proto se nejdená o přesné měření, ale pouze o orientační snímání volantu.

Modul Corner Light se chová přibližně jako originál. Senzor natočení volantu lze zakoupit pod názvem SAS (Steering Angle Sensor).

 

Naše cena: 1 860,-
Dostupnost: Skladem

Kontakt

Pondělí - Pátek:
od 8.00 - 17.00

tel: +420 777 875 098
email: cybertronic@email.cz

© 2012 Cybertronic-labs.cz | Vyrobili: Prezentuji.cz - tvorba webových stránek