Automat na kondomy CVM4 Kit

 

Automat na kondomy CVM4 Kit

Kondomat PACK 4

Nástěnný elektronický mincovní automat na kondomy (Condom vending machine) pro 4 druhy zboží se zásobou 29ks od každého zboží. Kondomat je výhradně českým výrobkem společnosti CYBERTRONIC Unlimited. Jedná se o zakázkový výdejní automat, který je možné na přání zákazníka upravit. O možnostech úpravy nás kontaktujte.

Kondomat může být vybavený průmyslovým komunikačním rozhraním RS485 pro vzdálený přenos informací o stavu zboží, množství peněz či pokusu o poškození. Nově kondomaty mohou obsahovat i WEBové rozhraní pro vzdálenou kontrolu stavu zboží, množství mincí, ... Automat je vyroben z ocelového plechu 2mm v barevném provedení (na přání zákazníka) s možností barevného polepení v designovém provedení na přání. Automaty lze vybavit i zvukovým rozhraním pro nevidomé. Hlasový výstup v českém jazyce. Je možné instalovat do boxu i fotorámeček pro nepřetržitou reklamu Vašich, či jiných produktů.

Primárně jsou automaty dodávány v černém provedení. Tento model výdejního automatu je výhradně mincovní bez vracení mincí. Napájení automatu je zajištěno bezpečným malým napětím 12-16V.  Napájecí zdroj je součástí dodávky.

 

Parametry výrobku:

Napájení:   12-16V/ 3A max
Akceptovatelné mince:   5Kč, 10Kč, 20Kč, 50Kč, (možné i Euro)
WEB rozhraní:   Ano, Lan, Wifi (příplatek)
RS485:   Ano (na dotaz)
Hlasová navigace:   Ano, CZ (příplatek)
Vracení mincí:   Ne, storno ANO
Počet druhů zboží:   4, lze rozšířit, změnit velikost produktu, ...
Velikost:   (Š x V x H) 400x800x200mm
Hmotnost:   26Kg
Zakázková úprava:   Ano, automat lze modifikovat
Naše cena: 54 600,-
Dostupnost: Na objednání do 60 dní

Kontakt

Pondělí - Pátek:
od 8.00 - 17.00

tel: +420 777 875 098
email: cybertronic@email.cz

© 2012 Cybertronic-labs.cz | Vyrobili: Prezentuji.cz - tvorba webových stránek